Minu kokaraamatud

Mais 2016 ilmus minu neljas kokaraamat "Taimsed õhtusöögid", millest nüüdseks on tehtud ka kordustrükk. Raamat algab praktiliste põhiretseptide ehk „Taimse köögi ABCga“, liigub edasi kosutavate suppide ja salatite juurde, õpetab tegema maailma maitsvaimaid taimseid kotlette, tutvustab lihtsaid ja kiireid pastaroogasid, paotab ahjusuud, et lasta valla hõrk pitsade ja pirukate lõhn, laob lagedale tõelised hitid korralike pearoogade näol ja lõpetab magusa tooniga – sest ka magustoidul võib õhtusöögil olla oluline koht. Siin on nii väga lihtsaid retsepte kui ka väljakutseid köögis vilunud inimesele. Et mitte iga päev pead murda järjekordse õhtusöögi üle, on raamatu lõppu lisatud ka neli tasakaalustatud nädalamenüüd koos poenimekirjadega. Üle poole raamatu toitudest on gluteenivabad ja juba sisukorras vastava märgistusega.Telli Apollost

Telli Varrakust
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Olen kirjutanud neli kokaraamatut, kus kõik retseptid on minu originaalretseptid ja ka minu pildistatud. Esimene neist, "Kodused ja maitsvad taimetoidud" on nüüdseks läbi müüdud. Suur aitäh kõikidele toetuse eest! Hetkel on müügil "Taimsed õhtusöögid",  "Taimsed magustoidud" ja minu ingliskeelne kokaraamat "Vegan Dinner Party". Viimast Eestis ei müüa ja seda saab Eestisse ainult Amazonist tellida. Koos postikuluda tuleb see üsna soodne. Raamatute müügiga mina ise ei tegele, vaid seda teevad ainult kirjastused.

Kindlasti pean ära märkima, et minu kokaraamatud sisaldavad ka mõningaid parimaid blogi retsepte, kuid enamik retseptidest on alati uued ning olemas ainult kokaraamatus!


Augustis 2014 ilmus minu uhiuus eestikeelne kokaraamat "Taimsed magustoidud. Lihtsast luksuslikuni". Kirjastajaks on taas Varrak. Raamat sisaldab 70 võrratult hõrgutavat maiusrooga. Sealt leiab kõik vajaliku smuutidest ja pannkookidest kuni küpsiste ja tortideni - lihtsast luksuslikuni, argistest olengutest lookas pidulaudadeni. Taimsed moorapead ja kohukesed juba ootavad kodus järele proovimist! Loomulikult on enamus retseptid taas minule omaselt taskukohased ja koostisained kergelt leitavad. Raamat on müügil raamatupoodides ja supermarketites üle Eesti!

Ka raamatupoodide kodulehtedelt saab raamatu endale mugavalt koju tellida:

Telli Rahva Raamatust


Telli
Apollost

Telli Varrakust

Stiilinäide uuest magustoiduraamatust

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Novembris 2014 ilmus minu esimene inglisekeelne kokaraamat Vegan Dinner Party, mis on järjekorras minu kolmas kokaraamat.Kokaraamatust Vegan Dinner Party leiab 64 ülimaitsvat vegan retsepti, mida sobib pakkuda nii peol külalistele kui ka kodusel õhtusöögil perele. Eraldi on raamatus veel grillieri ja jõulutoitude peatükk. Retseptid on nagu minu toidud ikka - kodused, tehtavad ja maitsvad. Ei mingeid keerulisi, kalleid ega raskelt leitavaid koostisosi. Iga retsepti juures on kaunis värviline foto.

Kirjastuseks on Skyhorse Publishing (New York, USA)

www.skyhorsepublishing.com

Tänan südamest kõiki, kes on aastate jooksul minu retsepte katsetanud ja mulle toredaid kirju saatnud või hea sõna öelnud. Olete suureks motivatsiooniks uute retseptide loomisel!

Telli raamat siit: Vegan Dinner Party: Comforting Vegan Dishes for Any Occasion 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Minu esimene täismahus kokaraamat ilmus 24.august 2012 ja sisaldab ligi 100 taimset retsepti. Raamatu nimi on "Kodused ja maitsvad taimetoidud. 100% taimne" ning kirjastuseks Varrak.

RAAMATUST ILMUS KORDUSTRÜKK 2016 DETSEMBRIS!6 kommentaari :

 1. Kas sinu esimest raamatut ei ole kuskilt enam võimalik soetada?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Esimene raamat on tõesti läbi müüdud ja kahjuks enam müügil pole :(

   Kustuta
 2. Kas millalgi on tulemas kordustrükk sinu esimesest kokaraamatust? :) Igatahes väga tahaks küll :) Kena suve! Vahva oled! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kahjuks pole kordustrükki esimesest raamatust plaanis :( Küll aga on praegu müügil nii "Taimsed magustoidud" kui ka "Taimsed õhtusöögid" Hästi toredat suve sullegi! :)

   Kustuta
 3. Kas on juba uudiseid esimese raamatu kordustrükist. Detsember käes, kuid veel poeriiulil ei paista. Ootan suure huviga! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Eliisa, uurisin just Varrakult ja sain sellise vastuse, et kas siis homme, esmaspäeval või hiljemalt järgmise nädala teises pooles on poodides. Ise ka loodan, et võiks juba ruttu tulla! :)

   Kustuta

Lisa

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly