Kokaraamatud

Olen kirjutanud viis kokaraamatut, kus kõik retseptid on minu originaalretseptid ja ka minu pildistatud: "Kodused ja maitsvad taimetoidud""Taimsed magustoidud""Taimsed õhtusöögid""Gluteenivabad taimetoidud" ja minu ingliskeelne kokaraamat "Vegan Dinner Party". Viimast Eestis ei müüa ja seda saab Eestisse ainult Amazonist tellida. Koos postikuluga tuleb see üsna soodne. Raamatute müügiga mina ise ei tegele, vaid seda teevad ainult kirjastused.

Kindlasti pean ära märkima, et minu kokaraamatud sisaldavad ka mõningaid parimaid blogi retsepte, kuid enamik retseptidest on alati uued ning olemas ainult kokaraamatus!


Novembris 2017 ilmus minu viies kokaraamat "Gluteenivabad taimetoidud"Raamatus on 70 imelist gluteenivaba taimset retsepti, millest enamus on uued ja pole kusagil varem avaldatud. Kokaraamatu lõpust leiad taas ka värsked nädalamenüüd koos poenimekirjadega. Raamat on müügil raamatupoodides üle Eesti!



Mais 2016 ilmus minu neljas kokaraamat "Taimsed õhtusöögid", millest nüüdseks on tehtud ka kordustrükk. Raamat algab praktiliste põhiretseptide ehk „Taimse köögi ABCga“, liigub edasi kosutavate suppide ja salatite juurde, õpetab tegema maailma maitsvaimaid taimseid kotlette, tutvustab lihtsaid ja kiireid pastaroogasid, paotab ahjusuud, et lasta valla hõrk pitsade ja pirukate lõhn, laob lagedale tõelised hitid korralike pearoogade näol ja lõpetab magusa tooniga – sest ka magustoidul võib õhtusöögil olla oluline koht. Siin on nii väga lihtsaid retsepte kui ka väljakutseid köögis vilunud inimesele. Et mitte iga päev pead murda järjekordse õhtusöögi üle, on raamatu lõppu lisatud ka neli tasakaalustatud nädalamenüüd koos poenimekirjadega. Üle poole raamatu toitudest on gluteenivabad ja juba sisukorras vastava märgistusega.

Raamatu kordustrükk ilmus 2017.aastal!

Telli Rahva Raamatust
Telli Apollost


Augustis 2014 ilmus minu uhiuus eestikeelne kokaraamat "Taimsed magustoidud. Lihtsast luksuslikuni". Kirjastajaks on taas Varrak. Raamat sisaldab 70 võrratult hõrgutavat maiusrooga. Sealt leiab kõik vajaliku smuutidest ja pannkookidest kuni küpsiste ja tortideni - lihtsast luksuslikuni, argistest olengutest lookas pidulaudadeni. Taimsed moorapead ja kohukesed juba ootavad kodus järele proovimist! Loomulikult on enamus retseptid taas minule omaselt taskukohased ja koostisained kergelt leitavad. Raamat on müügil raamatupoodides ja supermarketites üle Eesti!

Ka raamatupoodide kodulehtedelt saab raamatu endale mugavalt koju tellida:

Telli Rahva Raamatust

Telli
Apollost

Stiilinäide uuest magustoiduraamatust

Novembris 2014 ilmus minu esimene inglisekeelne kokaraamat Vegan Dinner Party, mis on järjekorras minu kolmas kokaraamat.



Kokaraamatust Vegan Dinner Party leiab 64 ülimaitsvat vegan retsepti, mida sobib pakkuda nii peol külalistele kui ka kodusel õhtusöögil perele. Eraldi on raamatus veel grillieri ja jõulutoitude peatükk. Retseptid on nagu minu toidud ikka - kodused, tehtavad ja maitsvad. Ei mingeid keerulisi, kalleid ega raskelt leitavaid koostisosi. Iga retsepti juures on kaunis värviline foto.

Kirjastuseks on Skyhorse Publishing (New York, USA)

www.skyhorsepublishing.com

Tänan südamest kõiki, kes on aastate jooksul minu retsepte katsetanud ja mulle toredaid kirju saatnud või hea sõna öelnud. Olete suureks motivatsiooniks uute retseptide loomisel!

Telli raamat siit: Vegan Dinner Party: Comforting Vegan Dishes for Any Occasion 


Minu esimene kokaraamat ilmus 24.august 2012 ja sisaldab ligi 100 taimset retsepti. Raamatu nimi on "Kodused ja maitsvad taimetoidud. 100% taimne" ning kirjastuseks Varrak.


Telli Apollost

Raamatust ilmus kordustrükk 2016.aastal!