Miks taimetoit?

Olen taimetoitlane olnud juba üle 9 aasta. Minult küsitakse väga tihti, miks lõpetasin loomsete toiduainete söömise ja hakkasin veganiks. Siit loengust leiad kindlasti paljudele oma küsimustele vastused:

8 kommentaari :

 1. Suur aitah Sandra, oled minu inspiratsioon loomsest toidust eemale liikumises :) Haid ja koduseid retsepte vegan vormis on yllatavalt raske leida!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh Sulle, armas Kristiina! Palju jõudu ja häid maitseid ning anna julgelt teada, kui küsimusi tekib!

   Kustuta
 2. Tere Sandra ! Ma kavatsen osta su raamatu ´´Taimsed õhtusöögid :).Kohe kui teada sain ,et sul on raamat tulnud välja ,siis kohe tahtsingi seda osta :). Päikest sulle !PS: Pooldan veganeid . Kirjutasin sellest ka oma blogis juhul kui sind peaks huvitama : www.theproudking.wordpress.com .Ja isegi tahaks olla vegan ,aga see minu vanuses üpriski raske . PS2: Su blogi on lihtsalt nii lahe ! PÄIKEEST !

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oh, nii toreda postituse oled enda blogis kirjutanud! Loodan, et leiad siit lehelt ja uuest kokaraamatust ka edaspidi inspiratsiooni ning kui sul küsimusi tekib, anna aga julgelt teada! :)

   Kustuta
 3. Olen alles oma teekonna alguses ja loobusin päev paar tagasi lihast.
  Suur tänu nende maitsvate retseptide eest mis innustavad mind jätkama.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nii vahva! Palju edu ja maitsvaid taimseid elamusi :)

   Kustuta
 4. Tere!

  Minu mõistatus on ikka see, et kus sa saad neid aineid mis loomsetes toodetes on nagu vitamiin b12,kreatiin,karnosiin ? Olen arstidelt kuulnud kuidas paljud veganid kes arsti juures käivad vavlevad vitamiini puudusest.

  Päikest :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hei!

   Mina võtan B12 vitamiini tableti kujul. Tänapäeva suurfarmides ei saa ka loomad seda "loomulikul" kujul, vaid see söödetakse neile sisse. Samuti võib ka kõigesööjatel vitamiinipuudust esineda. Kõige olulisem on ikkagi teadlik toitumine. Toitainetest vegan menüüs saab lugeda ka siit:

   http://vegan.ee/soomine-elustiil/toitumisinfo/olulisemad-toitained/

   Kustuta

Lisa

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly