Taimetoidukoolitus


Fotod: Mari-Liis Ilover

Olen taimetoidukoolitusi üle kogu Eesti korraldanud juba rohkem kui üheksa aastat. Kokkamised on alati maitsvad, praktilised ja lõbusad. Koolitus kestab keskmiselt 2-3 tundi ning selle aja jooksul valmistatakse 4-5 taimset rooga. Maksimaalne kokkajate arv on 10 - 15 inimest. Sööjaid saab olla rohkem. Kõik toidud on 100% taimsed ehk vegan (ei sisalda piimatooteid, mune ega midagi muud loomset). Lisaks on võimalus tellida personaalse koka teenus, kus valmistan kõik toidud kohapeal ise.

Taimetoidukoolitus on suurepärane tegevus näiteks järgmisteks sündmusteks:

  • tüdrukuteõhtu
  • (kodune) sünnipäev
  • firmapidu
  • meeskonnatöö arendamine

Muidugi on väga hea põhjus koolitus tellida ka siis, kui soovid lihtsalt taimetoidumaailma paremini tundma õppida ja tõeliselt maitsvaid toite valmistada. Mina koostan menüü ja retseptid, ostan kõik vajalikud toiduained, üürin vajadusel rendiköögi ja teen kõik, et kokkajatel oleks muretu, maitsev ja kõhtutäitev elamus.

Võta julgelt ühendust ja küsi hinnapakkumist: sandravegankoolitus[at]gmail.com

Kindlasti märgi ära piirkond, kus kokkamine toimuks, kuupäev, kellaaeg, osalejate arv, erisoovid menüü osas ning kas kokkamine toimub kodus või soovite rendikööki. Igaks juhuks mainin, et olen koolitusi teinud ka väikestes koduköökides ja need on alati toredad olnud! Soovi korral saan koostada ka täiesti gluteenivaba menüü.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly