Taimetoidukoolitus

Fotod: Mari-Liis Ilover

Olen taimetoidukoolitusi üle kogu Eesti korraldanud juba rohkem kui üheksa aastat. Kokkamised on alati maitsvad, praktilised ja lõbusad. Koolitus kestab keskmiselt 2 - 3 tundi ning selle aja jooksul valmistame 4 - 5 taimset rooga. Maksimaalne kokkajate arv on kuni 20 inimest. Sööjaid saab olla rohkem. Kõik toidud on 100% taimsed ehk vegan (ei sisalda piimatooteid, mune ega midagi muud loomset).

Taimetoidukoolitus on suurepärane tegevus näiteks järgmisteks sündmusteks:

  • tüdrukuteõhtu
  • (kodune) sünnipäev
  • firmapidu
  • meeskonnatöö arendamine

Seoses tüdrukuteõhtuga ei saa ma mainimata jätta, et suurepäraseks pulmabändiks soovitan ma loomulikult oma isa Heiki Vungi bändi C-duur!

Muidugi on väga hea põhjus koolitus tellida ka siis, kui soovid lihtsalt taimetoidumaailma paremini tundma õppida ja tõeliselt maitsvaid toite valmistada. Mina koostan menüü ja retseptid, ostan kõik vajalikud toiduained, üürin vajadusel rendiköögi ja teen kõik, et kokkajatel oleks muretu, maitsev ja kõhtutäitev elamus.

Koolituse saab läbi viia tellija kodus või rendin selliseks puhuks eraldi köögi. Minu lemmikuks rendiköögiks on imekaunis ja kõige vajalikuga varustatud Anni Arro Stuudioköök.

Võta julgelt ühendust ja küsi hinnapakkumist: sandravegankoolitus[at]gmail.com

Kindlasti märgi ära piirkond, kus kokkamine toimuks, kuupäev, kellaaeg, osalejate arv, erisoovid menüü osas ning kas kokkamine toimub kodus või soovite rendikööki. Igaks juhuks mainin, et olen koolitusi teinud ka väikestes koduköökides ja need on alati toredad olnud! Soovi korral saan koostada ka täiesti gluteenivaba menüü.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly