Kes?

Meie palktare
Tere, armas kokkaja või lihtsalt uudistaja! 

Olen Sandra Vungi ning seda taimset retseptilehte pidanud juba aastast 2009. Kokkamispisiku sain oma emalt ja vanaemadelt, kes kõik suurepärased kokad. Seetõttu hakkasin süüa valmistama juba päris pisikesest peale.

Aastal 2007 hakkasin taimetoitlaseks peale filmi “Meet Your Meat” nägemist. Seda saab tasuta vaadata näiteks siin. Kuna ma enam liha ega muid loomseid tooteid tarbida ei soovinud, hakkasin katsetama taimsete retseptidega ning mulle sai selgeks, et on õige aeg minu kirg toidu vastu ning armastus ja austus loomade vastu kokku viia. Sellest ajast peale pole ma enam tagasi vaadanud ning olen veganismist loonud endale ääretult maitsva, tervisliku, ökoloogilise ja loomasõbraliku maailma!

Kuna olen põline maatüdruk ning elan praegugi maal (ehitasime endale elukaaslasega ise pisikese palkmaja), siis on paljudes minu retseptideski tunda lihtsat ja kodust hõngu. Kuigi naudin tihti ka Aasia, Lähis-Ida ja Vahemere taimseid hõrgutisi, on minu suureks lemmikuks ikkagi turvalised ja kodused maitsed lapsepõlvest. Olen neid õppinud nüüd edukalt “veganiseerima” ehk taimseks ja isegi veel maitsvamaks muutma, rääkimata tervislikkusest. Õnneks on taimsete alternatiivide valik Eesti kaubanduses tunduvalt paranenud ning siin riigis veganina elada on lihtsam kui kunagi varem. Ka külapoodides pakutavast saab maitsvalt kõhu täis. Kuna minu jaoks on oluline ka toidu hind, siis on enamus minu retseptid taskukohased kõigile.

Kui sulle meeldivad minu retsepid ja soovid neid ka kõvade kaante vahelt lugeda või näiteks sõbrale kinkida, siis tea, et olen kirjutanud ka mitu head kokaraamatut, mis on müügil raamatupoodides ja supermarketites üle Eesti.

Alati on võimalus minult tellida ka praktiline ja lõbus kokakoolitus enda valitud seltskonnale.

Loodan, et leiad siit lehelt inspiratsiooni ja häid maitseid ning tuled siia ikka tagasi uudistama.

Kui sul on vahepeal tekkinud küsimusi või soovid minuga ühendust võtta, siis ehk leiad SIIA klikkides vajaliku info.

Sandra

Veel minust: fännan väga videomänge (eriti postapokalüptilisi ja sci-fi rollimänge nagu Fallout, Mass Effect ja The Elder Scrolls seeria, lisaks Civilization 5) ning mängin trumme avant-garde ekstreem-metal bändis NEOANDERTALS.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly