Kontakt ja KKK

1) Kas sinu enda käest on ka võimalik sinu kokaraamatuid osta?

Ei, minu kokaraamatute müügiga tegelevad ainult raamatupoed ja kirjastus.

2) Kas sinu kokaraamatut on võimalik ka välismaale tellida?

On küll! Seda saab teha läbi Apollo raamatupoe veebipoe. Ostu vormistades vali endale sobiv riik.

3) Kas saaksime saata sulle enda toote tasuta proovimiseks, et sa sellest enda blogis kirjutaksid ja ka sotsiaalmeedias kajastaksid?

Ma ei tee enam sellist sorti koostöid, nii-et palun selliseid kirju mitte saata. Lisaks loobusin kogu oma sotsiaalmeediast 2017.aasta lõpus. Soovitan kõigile! Ma ei tee ka tellimusretsepte, sponsoreeritud poste ja kokakoolitusi toitlustusettevõtetele. Küll aga pakun bännerreklaami võimalust taimetoit.ee lehel.

4) Kas kokakoolitust oleks võimalik ka minu väikesesse kodukööki tellida?

Kindlasti! Olen teinud koolitusi ka väiksemates koduköökides ja need on alati väga toredad olnud. Minu kokakoolituste info leiad SIIT!

5) Soovin sinu retsepti internetis jagada või enda restoranis kasutada...

Olen väga rõõmus, kui jagad minu retsepte internetis. Sellisel juhul aga ära tervet retsepti ja koostisosi uuesti välja kirjuta, vaid viita minu originaalpostitusele. Pea ka meeles, et kõik retseptid kuuluvad autorile ja on kaitstud autoriõigusega. Retseptide kasutamine kasu teenimise eesmärgil ilma luba küsimata on keelatud.

6) Millist soola ja õli sa oma toitudes kasutad?

Ma kasutan alati peenikest soola, tavaliselt roosat Himaalaja soola. Seetõttu palun seda minu retsepti järgi kokates meeles pidada. Näiteks jämesoola kasutades võib minu retsept keskmisest soolasem jääda. Õlidest kasutan kõige rohkem rafineeritud oliiviõli (nö. oliivijääkõli), sest see on kõige universaalsem.

Lisaks: kui sul tekib veel retseptide valmistamise kohta küsimusi, siis postita oma küsimus kindlasti kommentaarina retsepti alla. Äkki on teistel sama küsimus tekkinud ja siis näevad vastust ka nemad.

Kui soovid kokakoolitust tellida, kirjuta e-mail: sandravegankoolitus[at]gmail.com

Kõik toredad fännikirjad ja meediapäringud võib saata aadressile vungisandra[at]gmail.com.

Palun seda e-maili mitte kuritarvitada pakkumiste jaoks, millest eelnevalt kirjutasin. Jätan õiguse kirjadele mitte vastata, kui need sisaldavad mainitud pakkumisi, ei paku mulle huvi või vahel harva juhtub ka seda, et aega napib ja kiri jääb kahe silma vahele.

Mõnusat ja maitsvat kokkamist!

Sandra
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly