12. aug 2018

Tähelepanu! Oluline uuendus - uus meililist!


Olen teinud seoses Taimetoit.ee lehega ühe üsna olulise uuenduse. Nimelt lõin täiesti uue meililisti. Kui eelmine meililist oli väga piiratud ning saatis lihtsalt automaatse teavituse uuest postitusest, siis uus on palju rikkalikum, informatiivsem ja personaalsem. Mida uus meililist Sinu jaoks tähendab?

  • Sa saad alati esimesena teada, kui avaldan uue retsepti. 
  • Sul on võimalus ennast eelisjärjekorras registreerida minu taimetoidukoolitusele (Vihje-vihje, peagi on plaanis üks väga haruldane sündmus - avalik koolitus, kuhu saavad kõik soovijad registreerida! Ei tasu maha magada!) 
  • Kui mul ilmub uus raamat, oled esimene, kes sellest kuuleb. 
  • Uudiskirja minu praeguse hetke lemmikretseptide ja soovitustega.

Nii-et head aega vana nõme meililist ja tere tulemast uus äge meililist! Ikka selline, mida minu toredad kokkajad väärivad. Taimetoit.ee lehel pole teadlikult mitte ühtegi ametlikku sotsiaalmeedia kanalit, aga sellest pole üldse lugu, sest uus list on nüüd kõige kiirem ja parem infoallikas. 

Kui Sa juba oled varasemast minu meililisti liige ja oled minult ka viimasel ajal meili saanud, siis Sul polegi vaja midagi teha - Sinu e-mail on automaatselt uues listis. 

Kui Sa aga oled kunagi registreerunud, aga pole ammu minult kirju saanud, siis on Sul järelikult ununenud e-mailile tulnud kinnituslingile klikkida. Sellest pole hullu midagi, proovi uuesti registeeruda ning kui ei õnnestu, siis kirjuta mulle, aitan Sind rõõmuga!

PS! Igaks juhuks võid kontrollida ka oma rämpsposti kausta - äkki on mõni e-mail kogemata hoopis sinna läinud? Gmailis võib e-mail olla sattunud ka Pakkumiste/Promotions kausta!

Kui Sa aga polegi veel üldse registreerunud, soovitan seda soojalt teha! Mõtle, teised saavad juba praegu minult toredaid kirju uute retseptide ja soovitustega ning võimaluse esimesena koolitusele registreerida. Kui Sa tahad ka kõige sellest osa saada, registreeru kohe, see on ülilihtne! Lihtsalt sisesta oma e-mail siin:


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly