5. okt 2014

Vegan toode: Fazeri Wiener Nougat assortiikommid


Tulin just mõnusalt kargelt sügiseselt jooksult ning võin nüüd südamerahus kirjutada neist kommidest, mida ma täna hea mitu tükki ära sõin ja ka oma külla tulnud ema ja isaga jagasin.
Nimelt Fazer saatis mulle karbi suussulavaid nugatikomme ja loomulikult pean ma oma rõõmu jagama. Tegemist on täiesti taimsete kommidega ja need maitsevad imeliselt. Pehmelt ja pähkliselt. Pealegi on neid väga sobilik külakostiks viia, sest kommikarp näeb nii peen välja.

Esimest korda sain neid komme proovida siis, kui toitlustasime ühte väga ägedat pulma ja pruut kinkis mulle tänuks selle karbi. Hea oli üle hulga aja jälle väärt kommi nosida!

Siit ka väike tore kirjeldav tekstike Fazeri lehelt:

"Nagu nimigi vihjab, on Wiener Nougat pärit Austriast. Karl Fazer tõi 1904. aastal Austrias, Viinis reisides kaasa põneva retsepti.

Wiener Nougati tootmine sai alguse 1910. aastal, sama retsepti kasutatakse tänapäevalgi. Tantsupaar karbil sümboliseerib 20.sajandi alguse Austria-Ungari võimsa impeeriumi kultuuri ja muusikat.

Kompvekid on täidetud pehme nougat-täidisega, mis keerutavad sind erakordsete maitsete valsile."Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly