30. juuli 2014

"Taimsed magustoidud. Lihtsast luksuslikuni" - minu uus kokaraamat ilmub augustis!

Lõpuks on suur ootus läbi ja ma saan avalikustada oma augustis ilmuva uhiuue eestikeelse kokaraamatu nime. "Taimsed magustoidud. Lihtsast luksuslikuni" sisaldab 70 võrratult hõrgutavat maiusrooga. Raamatust leiab kõik vajaliku smuutidest ja pannkookidest kuni küpsiste ja tortideni – lihtsast luksuslikuni, argistest olengutest lookas pidulaudadeni. Taimsed moorapead ja kohukesed juba ootavad kodus järele proovimist! Varsti avalikustan ka raamatukaane ja täpse ilmumiskuupäeva. Jätan teile imetlemiseks ühe väikese fotomosaiigi, kus on esindatud ainult väga pisike osa kokaraamatus leiduvatest fotodest. Ei jõua juba raamatu ilmumist ära oodata, et saaksin lõpuks kõiki imelisi retsepte teiega jagada ja ühe väga magusa raamatuesitluse korraldada!Rohkem infot leiad Varraku kodulehelt: http://varrak.ee/product/15448/

2 kommentaari :

  1. Kuidas on nende magustoitude rasvasusega? Olen pannud käest mitmeid taimetoiduraamatuid, kuna toidud on väga rasvased..

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Raamatus on magustoite igale maitsele (rammusamaid ja vähem rammusamaid) ning loomseid rasvu siin niikuinii pole. Häid taimseid rasvu aga leidub küll.

      Kustuta

Lisa

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly