31. juuli 2012

Minu esimene kokaraamat!

Mul on ääretult suur rõõm teatada, et ilmumas on minu esimene täismahus kokaraamat!

Raamatust "Kodused ja maitsvad taimetoidud. 100% taimne" leiab lausa 100(!) taimset ja kodust toitu, mille hulgas on nii vanu lemmikuid taimetoit.ee lehelt kui ka täiesti uusi ja põnevaid hõrgutisi. Eriti rõõmus olen ka selle üle, et raamat ilmub nii väärika kirjastuse alt nagu Varrak.

Siin on reklaamtekst Varraku lehelt:

"Taimetoidu austajate hulgas hinnatud interneti retseptilehe www.taimetoit.ee perenaise Sandra Vungi esimene täismahus raamat! Kõik retseptid on autori poolt välja mõeldud, korduvalt läbi proovitud ja lihvitud ning raamatu jaoks ka oma käega pildistatud.
Autori eesmärk oli raamatusse koguda eelkõige kõhtutäitvad, soodsad, tervislikud ja lihtsad taimsed toidud, mis paneksid ka kõige paadunuma lihasööja rahulolust mõmisema ja kogenud taimetoitlase huviga katsetama. Samuti on siin retseptid, mis sobivad uudishimulikumale toiduhuvilisele, kes soovib lihtsalt midagi uut ja põnevat kogeda. 
Sandra Vungi on täistaimetoitlane olnud viis aastat ning selle aja jooksul välja mõelnud ja valmistanud väga palju erinevaid taimseid toite. Raamatu alapealkiri ”100% taimne” tähendab, et retseptid ei sisalda ka piima ja mune, sh ka magustoidud, mistõttu sobivad need hästi ka allergikutele. 
Sandralt on varem ilmunud ajakirja Pere ja Kodu retseptilisana ”Sandra Vungi taimetoidud”. Samuti on tal juba küllaltki suur jälgijaskond (üle tuhande fänni)  taimetoit.ee Facebooki fännilehel: http://www.facebook.com/taimetoit. Tunnustuseks on ka see, et üha rohkem on neid, kes tellivad Sandra catering-firmast taimset toitlustust ka oma üritustele."

Raamat ilmub augusti lõpus-septembri alguses. 

Sandra
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly